Bauer management

Projektový management

Projektový management od Bauer Management

Dopravní
Stavby

Z pozice konzultanta, technického dozoru nebo stavbyvedoucího zajistíme výstavbu městských komunikací, parkovací plochy, výstavbu cyklostezek a městských parků.

Projektový management od Bauer Management

Administrativní
interiéry

Budeme vám k dispozici od počátku plánování jakékoliv změny ve vaší firmě až po její realizaci. Připravíme výběrová řízení na dodavatele, dohlídneme na včasnost a preciznost provedení všech projektových, stavebních a designových prací.

Interiérový design od Bauer Management

Privátní
interiéry

Pomůžeme vám s výběrem dodavatelů a celou realizací vašeho snu o novém bydlení. To vše bez stresu, zbytečných průtahů a podle přesně stanoveného rozpočtu.

Projektový management od Bauer Management

Reference

Zde si můžete prohlédnout vybrané ukázky naší práce v rámci projektového managementu. Najdete zde realizace dopravních staveb, administrativních i privátních interiérů.

Proč si vybrat právě nás?

Realizace včas a bez stresu

Společně zvládneme proměnu vašeho bydlení nebo kanceláří bez stresu a průtahů. Zkoordinujeme celou realizaci tak, abychom se drželi přesně stanoveného harmonogramu prací a vy se tak mohli soustředit na to, co je pro vás důležité.

Vše vyřešíme za vás

Od začátku spolupráce nasloucháme vašim přáním a potřebám, na jejichž základě vytvoříme zadání pro architekta a projektanta. Vyjednáme za vás vše s úřady, vybereme dodavatele a stanovíme harmonogram prací. Po celou dobu hlídáme dodržování rozpočtu.

Příznivá cena našich služeb

Jsme menší rodinná firma s minimálními režijními náklady. Můžeme si tak dovolit nabídnout našim zákazníkům zajímavé ceny za naše služby při zachování vysoké kvality a individuálního přístupu. Každého klienta chceme osobně poznat a porozumět tak jeho cílům a potřebám. Díky tomuto přístupu se pro nás každý projekt stává jedinečným s jedinečným přístupem a výsledkem, který je naší nejlepší vizitkou.

Proč si vybrat projektový management a interiérový design od Bauer Management

Poptávkový formulář

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Více požadavků
a informací

Více požadavků a informací

+420 777 251 607
info@bauermanagement.cz