Bauer management

Projektový management – Privátní interiéry

Pomůžeme vám s výběrem dodavatelů a celou realizací vašeho snu o novém bydlení. To vše bez stresu, zbytečných průtahů a podle přesně stanoveného rozpočtu.

Jak budeme při spolupráci postupovat?

Na společné schůzce probereme vaše požadavky a představy o úpravách vašeho bytu/ domu a také představy o naší spolupráci.

Formy spolupráce mohou být různé:

Inženýring – budeme vás zastupovat v jednání s úřady a dotčenými orgány v případě stavebního řízení/ ohlášení stavby, kolaudace a to  včetně zajištění veškerých vyjádření dotčených orgánů a sousedů.

Výběr dodavatelů – přípravíme zadání pro jednotlivé dodavatelské profese či realizační firmy a vámi odsouhlasené firmy (či námi doporučené) vyzveme k podání cenových nabídek. Nabídky s vámi poté společně vyhodnotíme a vy si vyberete ty nejoptimálnější dodavatele. Součástí následně bude koordinace smluvních vztahů mezi vámi a dodavateli.

Koordinace stavby – před zahájením samotné realizace vytvoříme společně s vybranými dodavateli časový harmonogram, abyste měli představu o celkové délce. V průběhu realizace pak budeme hlídat jeho dodržování a hlavně preciznost a důslednost prováděných prací. V případě, že se bude jednat o rozsáhlou stavbu/ rekonstrukci, doporučíme vám sjednání nezávislého stavebního dozoru, který odkontroluje náročné konstrukce např. statickou část stavby, provedení hydroizolací, či správnost provedení technologií jako je klimatizace či elektropráce.

Pořizování vybavení – budeme vám k ruce v případě, že si budete spotřebiče do domácnosti objednávat sami. Jedná se zejména o konzultaci v rámci kuchyňských spotřebičů (správnost otevírání dvířek, patřičná velikost vestavěných spotřebičů, výběr digestoře atd.), osvětlení (správnost nastavení K, velikost jednotlivých svítidel a jejich počet a případná kompatibilita), zařizovací prvky do koupelen (správnost rozměrů, praktičnost, vhodnost osvětlení), atd. Dostanete od nás seznam námi doporučených prodejců včetně možnosti čerpání slev na produkty.

Konzultace – někteří naši klienti potřebují občas jen přítele na telefonu. V zásadě si výše uvedené zajistíte sami a občas jen zavoláte o radu. Nejčastěji tuto službu využívají klienti, kteří si sami zajišťují inženýring.

Realizace

Zde si můžete prohlédnout vybrané ukázky našich prací

Poptávkový formulář

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Více požadavků
a informací

Více požadavků a informací

+420 777 251 607
info@bauermanagement.cz

Další naše služby

Projektový management od Bauer Management

Interiérový design

ADMINISTRATIVNÍ
INTERIÉRY

Navrhneme nový design vašich kancelářských prostor, který se dokáže přizpůsobit dnešní rychle se měnící době.

Interiérový design od Bauer Management

Interiérový design

PRIVÁTNÍ
INTERIÉRY

Vykouzlíme vám architektonický návrh spolu s 3D vizuály vašeho nového domova. To vše s nejvyšším respektem k vašim přáním a potřebám.

Projektový management od Bauer Management

Projektový management

Dopravní
Stavby

Z pozice konzultanta, technického dozoru nebo stavbyvedoucího zajistíme výstavbu městských komunikací, parkovací plochy, výstavbu cyklostezek a městských parků.

Projektový management od Bauer Management

Projektový management

Administrativní
interiéry

Budeme vám k dispozici od počátku plánování jakékoliv změny ve vaší firmě až po její realizaci. Připravíme výběrová řízení na dodavatele, dohlídneme na včasnost a preciznost provedení všech projektových, stavebních a designových prací.