Bauer management

INTERIÉROVÝ DESIGN – Administrativní interiéry

Navrhneme nový design vašich kancelářských prostor, který se dokáže přizpůsobit dnešní rychle se měnící době.

Jak budeme při spolupráci postupovat?

Probereme vaše přání a požadavky na úpravu interiéru, jako co vám v kanceláři chybí a nevyhovuje, kde schází kapacita místností, kde neslouží technologie či je špatné osvětlení a mnoho dalšího. Tyto podněty jsou pro nás naprosto klíčové. Proto je na osobní schůzce nebo při video hovoru detailně probereme a následně promítneme do návrhů.

Poté pro vás vypracujeme tzv. spaceplan, nad kterým budeme společně diskutovat až do konečného vyladění. Vyhovující spaceplan je základem úspěchu, proto si s ním dáme opravdu práci.

Zaměříme se na barvy, barevné kombinace a dekory, které jsou v souladu s firemní identitou a kulturou vaší firmy. Bereme v potaz vámi dodané designové manuály. Spolupracujeme s vaším marketingovým oddělením tak, abychom se nevychýlili z kontextu již vytvořené identity firmy.

Vytvoříme pro vás 3D vizualizaci prostoru spolu s detailními výkresy pro samotnou realizaci a podklady pro projektanty v případě, že je dílo většího rozsahu.

Tím naše společná cesta nemusí končit. Rádi se s vámi pustíme do kompletní realizace a pomůžeme vám s výběrem dodavatelů. VÍCE ZDE

Realizace

Zde si můžete prohlédnout vybrané ukázky našich prací

Poptávkový formulář

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Více požadavků
a informací

Více požadavků a informací

+420 777 251 607
info@bauermanagement.cz

Další naše služby

Interiérový design od Bauer Management

Interiérový design

PRIVÁTNÍ
INTERIÉRY

Vykouzlíme vám architektonický návrh spolu s 3D vizuály vašeho nového domova. To vše s nejvyšším respektem k vašim přáním a potřebám.

Projektový management od Bauer Management

Projektový management

Dopravní
Stavby

Z pozice konzultanta, technického dozoru nebo stavbyvedoucího zajistíme výstavbu městských komunikací, parkovací plochy, výstavbu cyklostezek a městských parků.

Projektový management od Bauer Management

Projektový management

Administrativní
interiéry

Budeme vám k dispozici od počátku plánování jakékoliv změny ve vaší firmě až po její realizaci. Připravíme výběrová řízení na dodavatele, dohlídneme na včasnost a preciznost provedení všech projektových, stavebních a designových prací.

Interiérový design od Bauer Management

Projektový management

Privátní
interiéry

Pomůžeme vám s výběrem dodavatelů a celou realizací vašeho snu o novém bydlení. To vše bez stresu, zbytečných průtahů a podle přesně stanoveného rozpočtu.