BAUER MANAGEMENT

panelový byt praha 5

více informací

Verizon od Bauer Management

Popis projektu

Rekonstrukci panelového bytu jsme realizovali na základě našeho návrhu. Úpravy v bytě zahrnovaly redesign kuchyně, obývacího pokoje a vstupnní chodby.

V rámci úprav kuchyně došlo hlavně ke změně designu v povrchové úpravě na zdi, kde jsme aplikovali betonovou stěrku, která se bezvadně udržuje, je celistvá a bezespará. Dále byly vyměněny úchytky na skříňkách a osazena nová pracovní deska.

Obývací pokoj plní v podstatě tři funkce – relaxační u TV, současně plnohodnotné spací dvoulůžko a jídelní kout pro čtyři lidi. Pokoj jsme celkově zútulnili tapetou, záclonami a dekoračními závěsy. Nábytek byl vyroben z březové překližky dle návrhu našeho designéra. Jídlení židle, staré dobré TONky, jsme nechali zrestaurovat a budou sloužit skvěle dál.

Prostor jsme nasvítili novými svítidly v lištách a  nad jídelním stolem levituje subtilní talířové svítidlo.

Verizon od Bauer Management

Rekonstrukce bytu

Realizace této rekostrukce nám trvala pouhých sedm dní. Postupovali jsme dle předem připraveného harmonogramu, který nám se nám povedlo na den dodržet. V bytě se vytřídali elektrikáři, instalatéři, malíři, tapetáři a nábytkáři. Byla to bezvadná časová souhra všech profesí.

Poptávkový formulář

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Více požadavků
a informací

Více požadavků a informací

+420 777 251 607
info@bauermanagement.cz